Jesteś tutaj: Start / Aktualności

Aktualności

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Artykuły

"Pomoc osobom niepełnosprawnym poszkodowanym w wyniku żywiołu lub sytuacji kryzysowych wywołanych chorobami zakaźnymi".

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Łęczycy informuje, że istnieje możliwość przywrócenia terminu składania wniosków w Module III programu "Pomoc osobom niepełnosprawnym poszkodowanym w wyniku żywiołu lub sytuacji kryzysowych wywołanych chorobami zakaźnymi".

4 grudnia 2020
Czytaj więcej o: "Pomoc osobom niepełnosprawnym poszkodowanym w wyniku żywiołu lub sytuacji kryzysowych wywołanych chorobami zakaźnymi".
Przejdź do - Wolne miejsca w Domu Pomocy Społecznej w Karsznicach

Wolne miejsca w Domu Pomocy Społecznej w Karsznicach

Dom Pomocy Społecznej w Karsznicach dla osób przewlekle psychicznie chorych dysponuje wolnymi miejscami.

Kontakt:

Dom Pomocy Społecznej w Karsznicach

99 - 122 Góra św. Małgorzaty

tel. (0-24) 389-20-91

fax. (0-24) 389-20-92

1 grudnia 2020
Przejdź do - NABÓR NA WOLNE STANOWISKO PRACY - GŁÓWNY KSIĘGOWY

NABÓR NA WOLNE STANOWISKO PRACY - GŁÓWNY KSIĘGOWY

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Łęczycy Kilińskiego 4, 99-100 Łęczyca OGŁASZA NABÓR NA WOLNE STANOWISKO PRACY -  GŁÓWNY KSIĘGOWY

  1. Wymagania niezbędne:
  1. kwalifikacje zgodne z art. 54 ust.2 ustawy z dnia 27 sierpnia 2009 r. o finansach publicznych (t.j. Dz. U. z 2013 r. poz. 885 z późn. zm.) :

           -  ma obywatelstwo państwa członkowskiego Unii Europejskiej, Konfederacji      Szwajcarskiej lub państwa członkowskiego Europejskiego Porozumienia o Wolnym Handlu (EFTA) - strony umowy o Europejskim Obszarze Gospodarczym, chyba że     odrębne ustawy uzależniają zatrudnienie w jednostce sektora finansów publicznych od      posiadania obywatelstwa polskiego,

16 listopada 2020
Czytaj więcej o: NABÓR NA WOLNE STANOWISKO PRACY - GŁÓWNY KSIĘGOWY
Przejdź do - Specjalna pomoc dla osób przebywających w izolacji związanej z objęciem kwarantanną w wyniku zakażenia wirusem SARS-CoV-2.

Specjalna pomoc dla osób przebywających w izolacji związanej z objęciem kwarantanną w wyniku zakażenia wirusem SARS-CoV-2.

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Łęczycy wraz z Powiatową Poradnią Psychologiczno-Pedagogiczną informują, że uruchomiona zostaje specjalna pomoc dla osób przebywających w izolacji związanej z objęciem kwarantanną w wyniku zakażenia wirusem SARS-CoV-2.

Specjalistyczną pomoc z zakresu poradnictwa psychologicznego można uzyskać wysyłając na adres:  pcprleczyca@idsl.pl lub ppppleczyca@poczta.fm wiadomość z podaniem swojego imienia, nazwiska i numeru telefonu, a w tytule wiadomości wpisując pomoc psychologiczna - kwarantanna lub dzwoniąc do:

10 listopada 2020
Czytaj więcej o: Specjalna pomoc dla osób przebywających w izolacji związanej z objęciem kwarantanną w wyniku zakażenia wirusem SARS-CoV-2.

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:
Data utworzenia:2020-07-15
Data publikacji:2020-07-15
Osoba sporządzająca dokument:
Osoba wprowadzająca dokument:
Liczba odwiedzin:204